Petr Brousek 27. dubna 2017 v 9:20
Petr Brousek 27. 04. 2017

Letošního ročníku Memoriálu Vráti Kdýra se aktivně zúčastnilo 220 studentů našeho gymnázia! Výtěžek z turnaje ve výši 3100,-Kč bude odeslán na konto Nadace pro transplantace kostní dřeně. Kompletní výsledky a statistiku naleznete zde: Mem.VK 2017 výsledky, fotografie zde.

Hana Virtová 23. března 2017 v 12:53
Hana Virtová 23. 03. 2017

Lyžařské kurzy 1. ročníků proběhly v letošním roce bez zranění a problémů, doprovázelo je pěkné počasí a dobrá nálada. Viz foto ve fotogalerii.

Hana Virtová 06. prosince 2016 v 10:42
Hana Virtová 06. 12. 2016

img_9617

Plavecké družstvo dívek nenašlo konkurenci na krajském přeboru v plavání(kategorie SŠ) a vítězstvím si zajistilo postup na republikové finále.

dav

Pozadu nezůstalo ani družstvo chlapců a v napínavém souboji si doplavalo pro pěkné 2.místo.

Družstvo dívek: Šmídová K., Horníková.(6.C), Bartoňová N., Bártíková L.(3.A), Soukupová P.(4.C), Šantínová(1.B)

Družstvo chlapců: Karnold A., Mašek V.(5.E), Frank J.(6.C), Anděl J.(7.E), Eichler L.(2.B), Cihlář O.(4.C)

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Petr Brousek 14. listopadu 2016 v 14:52
Petr Brousek 14. 11. 2016

Družstvo florbalistů našeho gymnázia zvítězilo v okresním finále, které proběhlo v pondělí 14.listopadu v hale Lokomotivy, a zajistilo si tak postup mezi nejlepší týmy Plzeňského kraje!  Ve finálovém zápase proti Gymnáziu Luďka Pika zvítězilo až po samostatných nájezdech. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš gólman Dan Dolák!gymik-okres-1-misto

Tým nastoupil v tomto složení : Eret Matouš, Dolák Daniel, Pilík David, Konrady Filip, Ehm Matyáš, Kaucký Ondřej, Zajíc Tomáš, Nguyen Jan, Fink Tomáš, Hostička Jakub, Janča Vítězslav, Cepek Jan, Kvapil Ondřej.

Děkujeme za reprezenzaci a budeme držet palce v krajském kole 🙂

Petr Brousek 13. dubna 2016 v 11:56
Petr Brousek 13. 04. 2016

16.ročník Memoriálu Vráti Kdýra se uskuteční v pátek 15.dubna a v pondělí 18.dubna 2016 v halách Lokomotivy na Slovanech.

Starší studenti (středoškoláci) budou hrát v pátek 15.dubna od 8.00 v zadní tréninkové hale č.2. Rozpis turnaje starších najdete zde: Mem.VK 2016 rozpisy starší

Turnaj mladších studentů (základní škola) proběhne v pondělí 18.dubna od 8.00 v hale č.1 (hala s hledištěm). Rozpis turnaje mladších zde: Mem.VK 2016 rozpisy mladší

Tabulky pro oba turnaje si stáhněte zde: Mem.VK 2016 tabulky starší mladší

Petr Brousek 21. března 2016 v 16:41
Petr Brousek 21. 03. 2016

V pátek 18.března se v Nepomuku uskutečnilo krajské finále družstev základních a středních škol. Obě naše družstva ovládla své kategorie, s přehledem zvítězila a vybojovala tak účast na červnovém celostátním finále, které proběhne ve Zlíně. Gratulujeme!!!

Podrobnou zprávu od Martina Kopřivy si můžete přečíst zde: Republice vstříc!