V pondělí 22. 6. jsme jako třída vyrazili do Sušice za lanovým centrem Offpark a dalšími zážitky.
Po příjezdu a zdlouhavých 5 kilometrech s těžkými batohy jsme dorazili do Osady Luh – původní místo pro náš nocleh, kde jsme se dozvěděli, že na naši rezervaci zapomněli, a tudíž jsme neměli kde přespat. Ochotná paní majitelka nám ale zařídila místo v penzionu Fuferna poblíž, a tak náš výlet nadále pokračoval.
Navštívili jsme lanové centrum Offpark Sušice. Poté jsme se, pod dohledem paní učitelky Rybové a Fládrové, vykoupali v řece Otavě a večer opékali marshmellows u táboráku na ostrově Santos. Druhý den jsme se po úklidu a oběde vydali na náročný výšlap na Svatobor, při kterém jsme hráli zábavnou hru “Najdi vraha”.
Ačkoliv se náš výlet o jeden den zkrátil, všichni jsme si ho moc užili a vyvázli bez jakéhokoliv zranění.
Míša Švýcarská








