O víkendu 12. – 14. 6. 2026 podnikli vyučující našeho gymnázia již tradiční výlet na Šumavu. V pátek někteří i přes vytrvalý déšť pokořili vrchol Ostrý, v sobotu nás překvapilo krásné počasí na cestě do Železné Rudy a v neděli jsme prozkoumali zříceninu hradu Pajrek. Vedle společných akcí si však každý našel čas i na své vlastní libůstky a radosti. Hodně se chodilo, grilovalo, povídalo, smálo i zpívalo. Nechyběla ranní jóga. Všichni jsme se shodli na tom, že jsme si úžasně odpočinuli, vyčistili hlavu, nabrali energii na posledních 14 dnů školního roku a také se zase lépe a hlavně jinak poznali, než jak je to možné během školní roku v prostorách gymnázia. Už teď se těšíme na příští setkání a doufáme, že budeme mít možnost poznat i další naše kolegy a kolegyně.

Vrcholovka - Můstek
Prostě láska
My se deště nebojíme.
Prostě pohoda
Náš neunávný průvodce
Ten, který nás pořád fotil